Üyelik

1.Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

a. Hanzadealtayli.com’a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

2.Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

a. Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

3.Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

a. Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Alışveriş

1.Hanzadealtayli.com'dan nasıl alışveriş yapabilirim?

a. Hanzadealtayli.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme

1.Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

a. Hanzadealtayli.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

b. Banka kartları ve nakit ödeme (ATM) kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

c. BKM Express ile alışverişinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

d.Yurtdışı bankara ait Kredi Kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Güvenlik

1.Hanzadealtayli.com'dan alışveriş yapmak güvenli mi ?

a. Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Hanzade Altaylı tarafından saklanmamaktadır.

b. Kredi kart bilgileriniz Hanzade Altaylı tarafından saklanmamaktadır.

c. Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Teslimat

1.Ürün Temin Koşulları?

Hanzadealtayli.com üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

2.Teslimat süresi nedir?

Hanzadealtayli.com’da satılan tüm ürünler Hanzade Altaylı Mağazalarından tedarik edilerek 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen Ankara içi gönderilerin 1 iş günü, Ankara dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 10.00-19.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

3.Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından hanzadealtayli.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı