Türkiye’de lüks abiye perakendeciliği kurucusu Ruşen Altaylı olan Hanzade Altaylı ile başladı. Hanzade Altaylı, 2019’ların başında dünyaca ünlü birçok lüks moda markasını aynı çatı altında buluşturarak önemli bir yeniliği hayata geçirdi. Markanın dönüm noktalarından biri olan bu atılımın ardından 2019 yılında Ankara’da dönemin gözde caddesi Arjantin Caddesi ve Alışveriş Merkezi Karum’da amiral mağazaları Hanzade Altaylı'yı açtı.

 

    2019 yılında Hanzade Altaylı mağazasını hizmete sunarak butik lüks mağazacılık kavramını Türkiye ile tanıştırdı. Ankara'da yepyeni bir dönemin öncüsü olan ve bölgede lüks perakende mağazacılığını başlatan Hanzade Altaylı, popülaritesiyle kısa zamanda Ankaralıların gözde noktası olarak konumlandı.Bugün Ankara'da toplam 3 mağaza ve 2 atöyle ile  hizmet veriyor. Marka her geçen gün mağazalarının sayısını artırmayı sürdürüyor.

 

   Hanzade Altaylı’da seçeceğiniz gelinlik modeli veya abiyelerin tümü, hangi tarzda olursa olsun kadınların büyüleyici görünmesi için tasarlanıyor. Gelinlik modelleri ve abiye tasarımlarının yanı sıra, duvaktan pelerine, gelinlik aksesuarları anlamında çok geniş bir koleksiyonu da gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Düğün, nişan, mezuniyet, kına ve benzeri özel davetler için gece elbisesi, nişan ve nedime kıyafetleri, çanta ve aksesuar gibi tüm detaylara erişmek mümkün oluyor.

 

   Hanzade Altaylı'da en şık tasarımlar, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikleriyle öne çıkan gelinlik koleksiyonu ve abiye modelleri, kadınlara hızlı servis prensibi sunuluyor. Bu da, en özel günlere hazırlanırken, stilden ve kaliteden ödün vermeksizin modern kadınların yaşamına kolaylık katmak anlamına geliyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı